Doğaya Katkı

About This Project

Kaptan International Textile, bir kaç yıl sonrasının trendini yakalayıp üretmeye ve bugün olduğu gibi her yıl ortalama 1000 farklı kumaş ve renk çeşidini sizler için hazırda bulundurmaya ve ayrıca her yıl yaklaşık 20 ülkeden gelen üretici, modacı ve tasarımcılarına, bununla birlikte iç pazar üreticilerine ve ihracatçılarına, taleplerine göre ister hazır ürünlerimizden, isterlerse talepleri doğrultusunda farklı desen ve renk çeşitlerini üretip, en kısa sürede Kaptan Tekstil garantisi altında, hayal ettikleri ve bekledikleri kalite anlayışının üzerinde, en kısa sürede teslim etmektedir.
Kaptan International Textile’in sahibi İsmail Kaptan Çeşme-Ildırı ağaçlandırma sahasında bulunan koruyu ziyaret ederek fidan dikti. Ege Orman Vakfı Genel Müdürü Metin Gençol ağaçlandırma alanında yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi. Gençol, “İstanbul’dan bizi fark ettiğiniz ve doğaya katkıda bulunduğunuz için teşekkür ederiz” diyerek katkılarından Kaptan International Textile’in sahibi İsmail Kaptan’a plaket takdim etti. Kaptan International Textile’in sahibi İsmail Kaptan müşterilerine Ege Orman Vakfı’nın doğa dostu sertifikaları ile 1 fidan hediye ederek bin fidanlık koru oluşturduklarını söyledi. İsmail Kaptan, ağaçlandırma projesini her yıl geleneksel hale getireceklerini belirtti. Ağaçlandırma alanında fidanların dikilmesi ile ziyaret sona erdi.

 

Etiket

doğaya katkı, doğa sevenler, doğacılar, doğamızı koruyalım, ege orman vakfı, ege orman vakfı izmir, orman vakfı, doğa koruma merkezi, doğa koruma ve milli parklar

Category

Doğaya Katkı